28.09.2019

28 вересня в Авангардівському Будинку культури та відпочинку за підтримки Авангардівської селищної ради та очільника територіальної громади Сергія Хрустовського відбувся Кубок України з пауерліфтингу та окремих дисциплін.

28 вересня в Авангардівському Будинку культури та відпочинку за підтримки Авангардівської селищної ради та очільника територіальної громади Сергія Хрустовського відбувся Кубок України з пауерліфтингу та окремих дисциплін.
За звання найкращих приїхали змагатись понад 80 спортсменів з різних областей України, а також із-за кордону, зокрема із Швеції. Вітаючи учасників змагань Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський побажав успіхів та перемоги найсильнішим. У свою чергу організатори змагань (асоціація "Global Powerlifting Committee") висловили подяку очільнику територіальної громади за гостинність та сприяння розвитку даного виду спорту на Одещині. Відмітимо, що в змаганнях прийняли участь не лише чоловіки, але й дівчата.
Учасники змагань за свій труд та спортивні досягнення отримали нагороду у вигляді неймовірних кубків, які підготував організатор чемпіонату Дмитро Готлашов,а також приємні подарунки від партнерів чемпіонату.
Серед сильних спортсменів були навіть тінейджери. Дмитро Федоровскьий та Павло Петренко посіли перші міста у своїх категоріях. Дмитро встановив рекорд України у вправі «станова тяга», доречі він у свої 15 років є рекордсменом світу.
Єгор Пирогов та Костянтин Панасюк продемонстрували свою силу, не тільки фізичну а й силу духу, хлопці-параолімпійці показали високий результат. Єгор встановив рекорд у жиму лежачи з результатом 216кг серед чоловіків аматорів до 110кг.
Ця подія була направлена на популяризацію даного виду спорту, а також своїм прикладом спортсмени показують молодшому поколінню, що треба розвиватися, встановлювати цілі для себе та незважаючи на труднощі йти до кінця.
Представники федерації Тетяна Бродецька та Дмитро Готлашов багаторазові чемпіони світу і намагались приблизити ці змагання до рівня чемпіонатів, в яких вони приймають участь за кордоном. Команда із Швеції вдруге приїхавши на чемпіонат «GPC Ukraine» були здивовані рівнем проведення та з нетерпінням чекають «Кубок Світу з пауерліфтингу», який відбудеться 6 грудня цього ж року.