03.09.2018

День знань в Авангардівській територіальній громаді.

Радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами!

1 вересня в Авангардівській ОТГ пролунав перший дзвоник для учнів Прилиманської ЗОШ І -ІІІ ступенів і Авангардівського НВК «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) – загальноосвітня школа 1 ступеня».
Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський привітав вчителів та учнів з Днем знань і з новим навчальним роком!!!
Побажав гарного, легко та насиченого року, який принесе безліч нових відкриттів, учням - успіхів та відмінних результатів у навчанні, гарного настрою та отримати багато цікавих і нових знань на уроках!


Найбільш хвилюючим цей день став звичайно, для першокласників. Від Авангардівської селищної ради кожен першокласник отримав у подарунок рюкзак і будильник, які стануть в нагоді при навчанні, також завдяки зусиллям селищної ради та особисто Сергія Григоровича було підготовлено НВК всім необхідним обладнанням, щодо концепції НУШ : нові парти, мультимедійні дошки, обладнання для ігрових зон тощо, на які взагалом було витрачено 250 000 грн, за що дуже вдячні батьки, педагогічний колектив та учні школи.


Шкільні роки, мабуть, найкращий час в житті будь-якої людини.