14.09.2018

I-а Спартакіада Авангардівської територіальної громади

14 вересня на новому, сучасному селищному стадіоні відбулась I-а Спартакіада Авангардівської територіальної громади, присвячена Дню фізичної культури та спорту.

Відкрив спортивне свято Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, який побажав учасникам змагань спортивних перемог та гарного настрою, незважаючи на примхи погоди, яка того дня дещо підвела.

Проте дощ не став на заваді і 9 команд - учасників змогли таки помірятися силами з армреслінгу, настільного тенісу, гирьового спорту, у перетягуванні канату та в інших командних та особистих видах спорту.


Змаганням передувала ритмічна розминка, яку провела професійний тренер-викладач фітнес індустрії Міла Самара.


Під час спортивних баталій учасники продемонстрували жагу до перемоги та досить непогану спортивну підготовку.
При підбитті підсумків змагань були названі переможці командного заліку: 1-е місце посіла команда КДЮСШ, 2 - у команди "Апарат" (Авангардівська селищна рада), 3 місце виборола команда ЖКП "Драгнава", показавши дуже гарний результат.Варто відзначити, що гарно себе проявили також команди: Авангардівської амбулаторії, ТЦ "Епіцетр" та Прилиманської ЗОШ, яка була найчисельнішою, а відтак найактивнішою.

Святкову атмосферу під час змагань спортсменам створювали чемпіони України з чирлідінгу та спортивної аеробіки, переможці Гран-Прі міжнародних фестивалів естрадного танцю команда «Емпайр Флейм».


Переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками. Усі команди - учасники від ТЦ " Епіцентр" отримали подарункові сертифікати на суму 500 грн.

Незалежно від того, які призові місця вибороли учасники змагань, того дня  перемогли дружба та єдність!