09.11.2018

Поважний ювійлей школи.

9 листопада Прилиманська загальноосвітня школа I-III ступенів відзначила свій 180-річний ювілей.

Привітати колектив школи зі святом завітало чимало поважних гостей. Зокрема, Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, голова Овідіопольської районної ради Олег Маклашевський, депутат Одеської обласної ради Лілія Алексейчук, заступник голови райдержадміністрації Олександр Ворохаєв та багато інших.

Гостей зустрічала директор навчального закладу Ольга Бєлєнко, яка залюбки провела екскурсію школою та поділилася успіхами й досягненнями учнівського та педагогічного колективів.


Під час урочистостей було сказано багато гарних слів на адресу сучасного колективу навчального закладу, а також тих педагогів, які вже на заслуженому відпочинку, але свого часу багато років пропрацювали в стінах Прилиманської ЗОШ, сіячи добре, розумне й вічне в серця та душі своїх учнів.

Вітаючи шкільну родину з ювілеєм, Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський зауважив, що Прилиманська загальноосвітня школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи у майбутньому. Відтак, Авангардівська селищна рада докладає й докладатиме максимум зусиль, аби це майбутнє було затишним та комфортним. Адже наші діти та вчителі гідні того, щоб мати все найкраще!


Головною мрією колективу школи було видання книги про історію навчального закладу, яка є досить насиченою та цікавою. 
Автором книги "Прилиманська ЗОШ: віхи історії ( 1838 - 2018)" є вчитель історії Прилиманської ЗОШ Сергій Аргатюк, який провів масштабну роботу по вивченню, досі невідомих матеріалів з шкільного життя даного закладу. У написанні книги також брали участь вчителі-старожили, колишні учні школи й прсто небайдужі мешканці села. Книга побачила світ, завдяки фінансової підтримки Авангардівської селищної ради.