20.10.2018

Участь Авангардівської ОТГ в патріотичній акції "Життя за Україну : пам'ятаємо кожного!"

20 жовтня в Овідіополі за ініціативи родин загиблих воїнів в російсько-українській війні при підтримці волонтерського штабу "Україна переможе!"(керівник: Т.М.Орлова), ГО ветеранів та інвалідів АТО "Рапіра", прикордонників й атовців з Овідіополя і Білгород-Дністровського відбулась патріотична акція "Життя за Україну : пам`ятаємо кожного!" В рамках заходу було висаджено дерева, кущі, квіти біля храму Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату.


Не залишилась осторонь даного заходу й Авангардівська ОТГ, яка прийняла активну та безпосередню участь в акції. Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, депутати та працівники селищної ради завітали на захід не з пустими руками, а привезли з собою 30 саджанців: калини, сосни, козацького ялівцю та долучилися до їх висадки після молебню, який провів військовий капелан Андрій Ляшик.

Організатори заходу були приємно вражені та дякували Авангардівській територіальній громаді та всім небайдужим, хто долучився до акції за активну громадську позицію.