24.08.2018

Україна – це ми!


Цьогоріч ми з вами відзначаємо 27-річницю Незалежності нашої Держави.

Для нас, українців, це свято-особливе, бо сьогодні ми, як ніколи, потребуємо незалежності. Події на Сході щодня нагадують нам про її вагомість та значимість,вчать цінувати мир і спокій у країні.

Слід пам`ятати, що Україна починається з кожного з нас. Пафосно? Але це так. Вона починається зі свободи думки й незалежності у прийнятті рішень, з відпові-дальності за себе, своє життя, життя наступних поколінь. Ми маємо в душі відчува-ти себе патріотами і не словами, а ділом доводити свою любов до рідної країни, зокрема й малої Батьківщини. Адже історія селища є частиною історії нашої держави.

День Незалежності-символ незламного духу, патріотизму та єдності українсько-го народу. Наша Вітчизна ще зовсім молода, а відтак потребує чимало зусиль та ча-су, аби розквітнути у всій красі. І, завдяки свідомим українцям, які не забувають, як творилась історія рідної країни-в нас все вийде.

Дуже хочеться залишити нашим дітям та онукам єдину та неподільну країну. Для цього нам потрібно багато та старанно працювати, але не варто перекладати все на плечі держави, так як майбутнє України залежить від нас самих. Безперечно, ми маємо достатньо невирішених проблем, однак вирішувати їх потрібно не поодинці, а спільно. Лише разом ми зможемо збудувати нову, процвітаючу країну.

З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо міцного здоров`я, велико-го родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день нашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а наші добрі справи примножать славу рідної України.