24.11.2018

В Авангарді відкрили скейт-парк.

Під час відкриття Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський привітав всіх із відкриттям ще одного місця активного відпочинку в нашій громаді. «За молоддю наше майбутнє!!! В своїй роботі селищна рада орієнтується на створення комфортних умов проживання та якісних і доступних умов розвитку та активного відпочинку для наших жителів. Влітку цього року юні жителі громади надіслали нам послання, в якому просили збудувати скейт-парк, - і от сьогодні ми його вже відкрили. Цього року ми також відкрили після реконструкції селищний стадіон і майданчик для workout.» 
Скейт-парк в Авангарді створено для занять: скейтбордингом, катанню на агресивних роликах, на самокатах для фрістайлу, ВМХ велосипедах. Проект розроблено спеціально для всіх рівнів: початкового, середнього та професійного. У такому Скейт-парку можуть проходити змагання всіх рівнів: від місцевих до міжнародних.
 На відкриття нашого скейт-парку приїхали спортсмени Одеської федерації скейтбордингу України та показали майстер-клас по катанню.