У К Р А Ї Н А

АВАНГАРДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

27 травня 2014 року                                                № 29

 

Про затвердження регуляторного акта «Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2014 році»

Відповідно до пп. 7 п. «б» ст. 34, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення» та постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості безробітних та інших категорій осіб, виконавчий комітет Авангардівської селищної ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити регуляторний акт «Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2014 році»

2. Затвердити Перелік видів громадських робіт на 2014 рік, що мають суспільну, економічну, соціальну та екологічну користь для територіальної громади селища Авангард (додаток 1).

3. Затвердити Перелік підприємств та установ, на яких у 2014 році будуть організовуватися громадські роботи для безробітних громадян та (або) працівників, які втратили частину заробітної плати (додаток 2).

4. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та (або) працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію.

5. Фінансування організації інших робіт тимчасового характеру здійснювати за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, незаборонених законодавством.

6. Рекомендувати керівникам підприємств, установ створити не передбачені штатним розписом тимчасові робочі місця, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки, та укласти договори з Овідіопольським районним центром зайнятості.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови.

 

Селищний голова                                                   С.Хрустовський

 

 

Додаток 1 до рішення виконавчого

 комітету Авангардівської селищної ради

29 від 27.05.2014

 

 

Перелік видів громадських робіт на 2014 рік,

що мають суспільну, економічну, соціальну та екологічну користь для територіальної громади селища Авангард

 

1. Упорядження та утримання в належному стані меморіалів, пам’ятників та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни.

2. Благоустрій та озеленення територій селища, об'єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму, придорожніх смуг, селищного кладовища.

3. Проведення ремонтних та підсобних робіт на об’єктах соціальної та культурної сфери.

4. Роботи, пов’язані з відновленням та доглядом за пам'ятками та ін.

5. Інші види робіт, що мають суспільно корисну спрямованість.

 

Секретар виконкому                                                  В.Щур

 

 

 

 

 

Додаток 2 до рішення виконавчого

 комітету Авангардівської селищної ради

29 від 27.05.2014

 

Перелік підприємств та установ, на яких у 2014 році будуть організовуватися громадські роботи для безробітних громадян та (або) працівників, які втратили частину заробітної плати

 

Найменування підприємств, установ

Види оплачуваних громадських робіт

ЖКП «Драгнава»

КП «Авангардкомунсервіс»

КП «Будинок культури та відпочинку»

Благоустрій території. Підсобні роботи на об’єктах соціальної та культурної сфери

Упорядження та утримання в належному стані меморіалів, пам’ятників та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни.

Озеленення територій

Підсобні роботи на об’єктах соціальної та культурної сфери. Інші види робіт, що мають суспільно корисну спрямованість

 

 Секретар виконкому                                                  В.Щур

 

 

 

 

Виконавчий комітет Авангардівської селищної ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2014 році».

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань щодо проекту рішення «Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2014 році» приймаються протягом місяця з дати публікації. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: смт. Авангард, вул. Добрянського, 26, тел. (048) 741-52-59.