У К Р А Ї Н А

АВАНГА РДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

27.05. 2014 року                                                                                              №34

 

Про оприлюднення проекту регуляторного

акту – проекту рішення селищної ради

«Про затвердження тарифів з надання

послуг паркування в смт. Авангард»

 

Розглянувши звернення директора КП «АВАНГАРДКОМУНСЕРВІС» Мокана С.Є. щодо необхідності затвердження тарифів на паркування транспортних засобів, для формування єдиної місцевої політики щодо організації та порядку паркування транспортних засобів на території селища, створення умов для забезпечення якісних послуг з паркування, збільшення надходжень до місцевого бюджету, з метою обговорення прийняття регуляторного акту із мешканцями та іншими зацікавленими особами, керуючись ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про дорожній рух», ст. 7, 9, ч. 1-2 ст. 11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет селищної ради  

ВИРІШИВ:

1. Оприлюднити проект регуляторного акту – проекту рішення селищної ради «Про затвердження тарифів з надання послуг паркування в смт. Авангард» (додається).

2. Секретарю виконавчого комітету здійснити публікацію повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання зауважень і пропозицій, в газеті «Сучасний Авангард», з посиланням в даному повідомлені на ресурс в мережі інтернет – веб-сайт Авангардівської селиної ради http://avangard.odessa.gov.ua, на якому розмістити проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу.

 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Селищний голова                                                         С.Г. Хрустовський

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

Авангардівської селищної ради

від 27.05. 2014 р.

№ 34

 

У К Р А Ї Н А

АВАНГАРДІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

__________ 2014 року                                                                 №_______

 

Про затвердження тарифів з надання послуг паркування в смт. Авангард

 

Розглянувши звернення директора КП «АВАНГАРДКОМУНСЕРВІС» Мокана С.Є. щодо необхідності затвердження тарифів на паркування транспортних засобів, для формування єдиної місцевої політики щодо організації та порядку паркування транспортних засобів на території селища, створення умов для забезпечення якісних послуг з паркування, збільшення надходжень до місцевого бюджету, з метою обговорення прийняття регуляторного акту із мешканцями та іншими зацікавленими особами, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про дорожній рух», ст. 7, 9, ч. 1-2 ст. 11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет селищної ради  

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи з надання послуг паркування в смт. Авангард (додається).

2. Директору КП «АВАНГАРДКОМУНСЕВІС» (Мокан С.Є.) – здійснити заходи відстеження результативності після закінчення одного року з дня набуття чинності цього регуляторного акта.

3. Секретарю виконавчого комітету здійснити публікацію повідомлення про прийняття даного регуляторного акта, в газеті «Сучасний Авангард», з посиланням в даному повідомлені на ресурс в мережі інтернет – веб-сайт Авангардівської селиної ради http://avangard.odessa.gov.ua, на якому розмістити це рішення.

4. Дане рішення набуває чинності з наступного дня після його опублікування/розміщення в порядку встановленому п. 3 даного рішення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Секретар селищної ради                                            В.Щур

 

 

 

Додаток до проекту

 рішення виконавчого

 комітету _____________

 

 

 

ТАРИФИ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПАРКУВАННЯ

 

1. Одне місце для паркування по вул. Базовій в смт. Авангард на рік – 2505 грн. 72 коп. (вартість разом з ПДВ).

  

Секретар ради                                                            В.Щур