Про внесення змін до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2014 рік

Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Авангард та затвердження договорів про пайову участь 

Про надання дозволу на  розміщення зовнішньої реклами для ФОП Панченко Т.В. в межах смт. Авангард

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами для ТОВ «Промтоварний ринок» в межах смт. Авангард

Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами для ПАТ «БАНК «ВОСТОК»»  в межах смт. Авангард

Про передачу жилих приміщень в гуртожитку кімнат ________, що за адресою:  ________,_______________, у приватну спільну часткову власність гр. Бурлака В.М., Бурлака В.З., Бурлака Т.В., Бурлака М.В., Бурлака В.В.

Про передачу жилого приміщенння в гуртожитку кімнати __ _, що за адресою: ________,_______________, у приватну власність гр. Браткевич С.Ф.

Про передачу жилого приміщенння в гуртожитку кімнати  __ _, що за адресою: ________,_______________, у приватну власність гр. Браткевич І.Ф.

Про передачу жилого приміщенння в гуртожитку кімнати  __ _, що за адресою: ________,_______________, у приватну власність гр. Марко В.М.

Про передачу жилого приміщенння в гуртожитку кімнати  __ _, що за адресою: ________,_______________, у приватну власність гр. Якубенко Г.П.

Про передачу квартири  __ _, що за адресою: ________,_______________, у приватну спільну часткову власність гр.гр. Соломончук О.В., Ісаєвій Т.Ю., Соломончуку М.Ю., Ісаєву В.І.

Про видачу ордеру на житлове приміщення гр. Усатій І.М.

Про видачу ордеру на житлове приміщення гр. Штигур В.М.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради  №83 від 17.07.2014 року «Про погодження скоригованого тарифу з 01.08.2014р. на послуги з централізованого водопостачання для населення, які надаються ЖКП «Драгнава»

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету селищної ради «Про затвердження тарифів на послуги з  водовідведення, які надаються ЖКП «Драгнава» 

Про видачу ордеру на житлове приміщення гр. Палісіку С.В.

Про попереднє погодження щодо розміщення та резервування адреси групи тимчасових споруд торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності ФОП Брігас С.А. на території Авангардівської селищної ради

Про взяття на квартирний облік Вольхіної Т.О.