Запрошуємо до співробітництва приватні дошкільні навчальні заклади

Селище міського типу Авангард Овідіопольського району Одеської області знаходиться у північно-східній частині Овідіопольського району в 35 км від районного центру – смт.Овідіополь, в 12 км від залізничного вокзалу обласного центру – м. Одеса та в 15 км від Морського вокзалу, безпосередньо межує з м.Одеса. Загальна площа селищної ради складає 1781,5 га.

В селищі Авангард спостерігається стрімке збільшення чисельності населення, яке пов’язано з активним будівництвом багатоповерхових будинків (житловий масив «Сьоме небо»). В період з 2011 по 2016 роки вже побудовано та введено в експлуатацію двадцять чотири  4-х поверхових будинків та п’ять 10-ти поверхових і будівництво багатоповерхівок продовжується.

В селищі є НВК «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) – загальноосвітня школа І ступеня». В дитячому садочку виховується 362 дитини. В 2016 році закінчено будівництво початкової школи. В двох перших класах навчаються 35 дітей.

Але стрімкий демографічний ріст не дозволяє охопити дошкільним навчанням всіх дітей, що проживають в селищі. Наприклад, в селищній амбулаторії обслуговуються вже понад 1300 дітей.

Селищна рада всебічно підтримає ініціативу щодо започаткування в Авангарді приватного дитячого садочку.

Фото селища Авангард