Шановні депутати, громадяни, виборці, колеги!

Сьогодні п’ятий офіційно-плановий звіт. Буду розповідати про п’ятирічну діяльність ради, виконкому, апарату.

Маючи характер реаліста, - стверджую, що 5 останніх років не випадуть з історії, а збагатять її, бо були дійсно творчими та успішними як для мене так і для громади.

Згадую початок своєї каденції 2010-2011 років: жахливий стан житлових будинків, комунікацій, селищних доріг тощо. А також відсутність школи на території селища і відповідно, проблема транспортування школярів до учбового закладу.

Скажу так: весь період 2011-2015-й включно став значним по зробленому, по сумі ефективно вкладених коштів в усі сфери та інфраструктуру. Майже 180 мільйонів гривень було вкладено в селище.

Певен – в найближчому десятиріччі подібного не буде. Наразі немає таких можливостей держави, яка сьогодні знаходиться у стресовому економічному стані, стані війни і колосального зрадництва.

Зараз немає жодного об’єкту бюджетної сфери (охорони здоров’я, дошкільної освіти, культури та й житлово-комунального господарства), в яких щось доволі істотне – не було зроблено.

Також в цей час було реалізовано декілька проектів:

Реконструкція – капітальний ремонт майже всіх селищних доріг.

Глобальна реконструкція водоканалізаційного господарства селища за рахунок бюджету селищної ради. Все це вкладено в господарство, яке було пороховою бочкою і в будь-який момент могло вибухнути.

Завершено будівництво і введено в експлуатацію прибудову до існуючого Авангардівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) – загальноосвітня школа І ступеню». В 2014 році розпочато, а вже в грудні 2015 року завершено будівництво початкової школи, розрахованої на 100 місць.

Добра справа була зроблена по спорудженню нового ринку у центрі селища, це нормальні умови праці для продавців та комфортні для споживачів.

Два роки тому було започатковано базування карети швидкої допомоги у центрі селища. Згодом відкрита та успішно функціонує Авангардівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. Таким чином, першу медичну допомогу можна отримати на місці.

Все це було забезпечено за рахунок коштів селищного бюджету, а також коштами у вигляді субвенцій з обласного бюджету.

Не залишається без уваги селищної ради й житловий масив «Сьоме небо». В 2015 році там відкрито сучасне поштове відділення, почав функціонувати кабінет сімейного лікаря, організовано безкоштовне перевезення батьків та дітей до Авангардівського НВК зранку та ввечері. Крім того, за нашою ініціативою розширено автодорогу від промтоварного ринку до повороту на ж/м «Сьоме небо».

Найголовніше, що в ці роки – громада мала реальний спокій, необхідне життєзабезпечення, всі можливості для творчої роботи, своєї ініціативи. Ось так лаконічно – загалом! А якщо конкретно, то хронологія наступна.

 БЮДЖЕТНА ПОЛІТИКА 

Важливими для депутатського корпусу, виконкому і життя селища були бюджетні питання: затвердження, внесення змін та уточнення селищного бюджету. Можна сказати, що 2015 рік ми прожили на власні кошти, без боргів, без суттєвих негараздів і з певними результатами. Якщо говорити в цілому, зазначу, що наше селище прожило вдалий рік. Слід відмітити, що виконавчий комітет селищної ради, бюджетна комісія дуже уважно підійшли до розробки бюджету - головного фінансового документа й запропонували депутатам селищної ради на затвердження той варіант, що має максимально забезпечити виконання соціальних зобов'язань. Адже саме від можливостей бюджету передусім залежить вирішення всіх пріоритетних проблем, спрямованих на розвиток інфраструктури селища.

Обсяги доходів бюджету Авангардівської селищної ради склали в порівнянні з попередніми роками:

2011 рік – 22 876,8 тис. грн.;

2012 рік – 35 680,5 тис. грн.;

2013 рік – 31 163,5 тис. грн.;

2014 рік – 37 425,2 тис. грн.;

2015 рік – 51 437,6 тис. грн. 

СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА 

Кропітка робота із сім’ями посідає найважливіше місце в діяльності селищної ради, тому що багато соціальних проблем мають своє коріння в сім’ї. Особливої уваги потребують сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї та ті, в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями, діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. З ними працює фахівець соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю. В 2015 році діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей їздили на оздоровчий відпочинок в літній табір «Молода гвардія». На це з бюджету селищної ради було виділено 89000 грн. Доброю традицією в селищі стало привітання дітей з новорічними та різдвяними святами, святом першого та останнього дзвоника. Значна увага приділялась вирішенню проблем, з якими звертаються інваліди, ветерани праці, пенсіонери, учасники війни та бойових дій, члени багатодітних сімей, одинокі матері та інші громадяни, які найбільше потребують соціального захисту та матеріальної підтримки. Їх звернення розглядалися в установлений законом термін.

Отримали матеріальну допомогу мешканці Авангарду в порівнянні з попередніми роками:

2011 рік – 185 чол. 191 918 грн.;

2012 рік – 215 чол. 541 923 грн.;

2013 рік - 356 чол. 672 682 грн.;

2014 рік - 493 чол. 1 106 502 грн.;

2015 рік - 384 чол. 2 620 833 грн.

З громадянами, які потребують сторонньої допомоги працюють два соціальних працівники. В 2015 році з місцевого бюджету до Дня інваліда матеріальну допомогу отримали 104 особи з обмеженими фізичними можливостями на загальну суму 61 177 грн. і найстарші жителі селища в розмірі 57 647 грн.

Пріоритетним напрямком у діяльності селищної ради є створення умов для надання якісної шкільної освіти. З вересня 2015 року розпочато навчання двох 1-х класів для дітей селища Авангард.

 ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ТА БЛАГОУСТРІЙ 

Окремим напрямком своєї роботи вважаю злагоджену роботу комунальних підприємств селища ЖКП «Драгнава» та КП « Авангардкомунсервіс». Завдячуючи працівникам комунальних підприємств вдалося багато чого досягти в системі житлово – комунального господарства. Результатом роботи комунальників є покращення благоустрою в селищі, підтримання належного порядку та чистоти. Житлово-комунальне господарство є ключовою сферою, від якої залежить якість життя людей. Протягом минулого року позначилася стійка тенденція до покращання ситуації у сфері надання житлово-комунальних послуг та належного санітарного стану селища.

Основні зусилля у сфері житлово-комунального господарства у звітному періоді були спрямовані на утримання і ремонт житлового фонду та прибудинкової території, утримання внутрішньобудинкових мереж та озеленення нашого селища.

Так, ЖКП «Драгнава» у 2015 році:

Велися проектні роботи щодо запуску КНС (колектор перекачування каналізаційних стоків). До водогону, що обслуговується ЖКП «Драгнава» приєдналися всі багатоповерхові будинки селища та будинки розташовані по вул. Цвєточній.

Проведено поточний ремонт комунікацій водозабезпечення і водовідведення по вулиці Центральна буд. 1,2,3,4,8,22.

Виконано роботи з омолодження-обрізки дерев по вулиці Центральна біля будинків 22,13,12,15,18 – всього 22 шт.

У весняно-літній період висаджувались квіти на квітниках.

Висаджувались хвойні дерева, чагарники – всього 211 шт.

В осінній період була створена альпійська гірка на якій було висаджено 106 чагарників.

В І кварталі 2015 року ЖКП «Драгнава» проведено тендер на закупівлю послуг з видалення твердих побутових відходів на суму 436 832 грн.

Укладено 708 договір з мешканцями на водозабезпечення по вулицях: Добрянського, Дукова, Нижня, Паркова, Садова, Світла, Ангарська, та багатоповерхові будинки по вул, Центральна, Фруктова. Складено 2 адміністративних протоколи щодо порушення правил з благоустрою на території селища.

Здійснюється регулярне вивезення сміття відповідно до угоди між ЖКП «Драгнава» і ТОВ «Еко-Лідер», кількість вивезеного сміття складає – 8030 м³.

ПП «Дез-Ельтор» проводиться обов’язкова дезінфекція підвалів багатоквартирних будинків селища та знищення амброзії хімічним способом на площі 60 000м2.

Спеціалістами ПП «Гранд-Газ-Сервіс» проведено обстеження, ремонт і очистку вентканалів – всього 716 шт.

ЖКП «Драгнава» здійснюється водозабезпечення 259 житлових будинків приватного сектора та багатоповерхових будинків селища, безоплатна роздача води населенню з Бюветного комплексу. В середньому в день населення споживає з бювету 5 м3 води, а в рік 1788 м3 води.

Використання бюджетних коштів ЖКП «Драгнава» у 2015 році: 1280 тис.грн.

За результатами 2015 року згідно укладених договорів, населення смт. Авангард сплатило за послуги всього – 949 241 грн., комунальні послуги з утримання будинків, споруд, прибудинкових територій – 735 167 грн., послуги водозабезпечення – 214 074 грн. Сумарна заборгованість населення станом на 31 грудня 2015 року складає: оплата комунальних послуг з утримання будинків – 88 505 грн., послуги водозабезпечення – 42 407 грн.

КП «Авангардкомунсервіс» 

КП «Авангардкомунсервіс» проводиться робота по сприянню розвитку послуг у сфері зовнішньої реклами від чого отримано 486 921 грн., за прибирання та благоустрій місць для розміщення рекламних засобів – 52 170 грн.

Послуги з організації нерегулярних та регулярних пасажирських перевезень становлять 210 145 грн., від організації та сприяння торгівельної та ярмаркової діяльності – 319 105 грн.

Станом на 01 січня 2016 року було організовано 143 поховання померлих, з них «власними силами» 26 та отримано коштів від реалізації даної послуги в сумі 195 000 грн., з прибирання та благоустрою місць поховань отримано 61 400 грн.

Від надання послуг з паркування (по вул. Базовій) отримано надходжень в сумі – 228 780 грн.

Також підприємством надаються в оренду приміщення та обладнання з чого надійшло коштів 88 609 грн. У 2015 році відшкодовано витрат за комунальні та інші послуги на суму 44 068 грн.

За період з 1 січня до 1 грудня 2015 року надано послуг на загальну суму 1 793 942 грн. у т.ч. ПДВ 298 990 грн.

Дебіторська заборгованість – 228 012 грн.

Кредиторська заборгованість – 2 268 грн.

Будівництво «Селищного ринку» закінчено. Наразі проводяться роботи із зовнішнього електропостачання та водозабезпечення об’єкта, для створення умов з провадження подальшої його діяльності.

Працівниками КП «Авангардкомунсервіс» здійснюються планові роботи з прибирання місць загального користування, а також місць поховання на селищному кладовищі. 

КУЛЬТУРА ТА СПОРТ

Основним напрямком роботи КП «Будинок культури та відпочинку» є організація дозвілля мешканців селища Авангард, патріотичне виховання, пропаганда здорового способу життя, робота з дітьми, підлітками, людьми похилого віку, а також участь наших вихованців у районних, обласних, всеукраїнських та телевізійних конкурсах. Так, в 2015 році, директор КП «Будинок Культури та відпочинку» взяв участь у телевізійному шоу «Караоке на Майдані» і став переможцем першої програми, яка транслювалась на телеканалі СТБ. Також вихованка вокальної студії «Едем» Слюсар Евеліна зайняла друге місце на Міжнародному вокально – хореографічному фестивалі «Ми - Українці», присвяченому Дню толерантності, який проходив у Києві та Броварах, хореографічний колектив «Зірочка» Авангардівського Будинку культури, на цьому ж фестивалі зайняв почесне 1 місце.

В БК працюють 22 студії різного напрямку: 2 вокальні студії, 6 хореографічних, 2 театральні, 3 студії художньо-прикладного мистецтва, студія логопедії та виправлення дефектів мовлення, студія вивчення англійської мови, шахово-шашковий клуб, секції дзюдо, боксу, тенісу, гирьового спорту, вокальний ансамбль народної пісні та ансамбль духових інструментів.

За 2015 рік творчим колективом Будинку культури було підготовлено та проведено 60 заходів різного плану і характеру, серед яких: державні, професійні, обрядові, розважальні, тематичні вечори відпочинку, відкриті уроки студій, спортивні змагання та другий тенісний турнір серед комунальних підприємств та депутатів Авангардівської селищної ради з настільного тенісу на кубок Авангардівського селищного голови. В цьому році команда «Авангард» в повному обсязі взяла участь у Всеукраїнських літніх олімпійських іграх серед селищних рад Овідіопольського району і змогла в окремих видах здобути наступні призові місця: перше місце з тенісу, друге місце з пляжного волейболу, друге місце з шахів, третє місце з баскетболу, шашок та з гирьового спорту. Наприкінці 2015 року для секції з настільного тенісу було обладнано приміщення в будівлі Авангардівського НВК для проведення практичних та теоретичних занять.

18 січня 2015 року відбулась відкрита першість смт. Авангард на призи селищного голови з гирьового спорту. Дебютний для Авангарду турнір зібрав багату кількість учасників – 31 спортсмен, з яких 3 дівчинки - школярки.

В лютому 2015 громадою селища Авангард було організовано збір благодійної допомоги для переселенців з Луганської та Донецької областей, які проживали в санаторії «Сонячний берег» смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області. А в грудні 2015 року було організовано збір та доставку безпосередньо в зону АТО грошових коштів, харчових продуктів та термобілизни.

6 березня 2015 року у Будинку культури та відпочинку відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня: «Від щирого серця…». За особливі досягнення на святковому вечері нагороджено 13 жінок, про яких знято фільм «Жінка округу».

3 квітня у смт. Овідіополь відбувся щорічний районний фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Кришталевий черевичок», Авангардівський Будинок культури та відпочинку цього року представляли два колективи: «Фатіна» - студія східного танцю, та «Диско Джей Дєнс». За результатами конкурсу вихованці зайняли такі місця:

«Диско Джей Дєнс» - 1 місце у номінації спортивний танець (вікова група 9 – 11 років),

«Фатіна» - 1 місце у номінації східний танець (вікова група 15 – 17 років) та 2 місце у номінації східний танець (вікова група 6 – 8 років).

Стало доброю традицією проводити в Авангарді наступні народні гуляння: «День селища Авангард», «День Незалежності», «День Фізкультурника». Наприклад, у вересні до участі в проведенні Дня фізкультурника були залучені трудові колективи комунальних підприємств, селищної ради, ТОВ «Промтоварний ринок», а також спортивні команди з сусідніх сіл: Прилиманського, Великодолинського, Петродолини, Барабою.

Для святкування заходів з нагоди 261 річниці заснування міста Кодима були запрошені творчі колективи Будинку Культури, а саме: колектив «Зірочка», вокальний ансамбль «Друга Молодість», студія східного танцю «Фатіна», вокалісти Гранкіна Ніна, Маковська Анастасія, Красовський Ігор та Македонський Микола

Закінчено капітальний ремонт приміщення, де раніше знаходилась бібліотека. Приміщення обладнано для проведення святкових та організаційних заходів.

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Авангардівський Будинок культури та відпочинку отримав три нагороди:

- За сумлінну працю та високий професіоналізм грамотою Міністерства культури України нагороджений колектив Авангардівського Будинку культури та відпочинку.

- За І місце в обласному етапі Всеукраїнського огляду - конкурсу клубних закладів у сільській місцевості дипломом Одеського обласного центру українського культури.

- За вагомий особистий внесок у розвиток культури Овідіопольського району грамотою

Управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської обласної державної адміністрації нагороджений директор Авангардівського селищного Будинку культури та відпочинку Македонський Микола Дмитрович.

Будинок Культури та відпочинку провів всі заплановані на 2015 рік заходи завдяки фінансової підтримки селищної ради. Так, напередодні Різдва Христова, Міжнародного жіночого дня 8 березня, а також усіх професійних свят, без уваги не залишились педагоги селища, працівники сільського господарства, водії, та люди поважного віку.

На утримання КП «Будинок культури та відпочинку» у 2015 році було витрачено 2 516,3 тис. грн.

 

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

 Основним завданням КУ «Авангардівська АЗПСМ» є забезпечення населення первинною медичною (медико-санітарною) допомогою, у тому числі невідкладною медичною допомогою, шляхом наближення місця надання допомоги до місць проживання прикріпленого населення та забезпечення реалізації права пацієнтів вибрати лікаря.

КУ «Авангардівська АЗПСМ» обслуговує населення, що проживає в смт. Авангард. В амбулаторії працює процедурний кабінет, кабінет щеплень, фізіотерапевтичний, стоматологічний кабінети. Проводиться широкий спектр фізіопроцедур, ЕКГ, інгаляції тощо. В складі амбулаторії функціонує кабінет сімейного лікаря на житловому масиві «7-Небо».

Чисельність прикріпленого населення – 3 756 чол., але фактична кількість обслуговуючого населення становить 12 000 чол.

Кількість відвідувань в амбулаторії на прийомі до лікарів на 31.12.2015 становить 6 523 чол., з них:

дорослих – 1 493 чол.;

дітей – 4 830 чол.

Кількість відвідувань лікарями вдома 973 чол.

Загальне число процедур проведених в:

маніпуляційному кабінеті - 432;

фізкабінеті - 384.

Загальне число ЕКГ досліджень - 106.

В амбулаторії функціонує стаціонар вдома, кількість пролікованих становить 245 чол.

За 2015 рік видано 74 листа тимчасової непрацездатності.

Лікарями амбулаторії проведений профілактичний медичний огляд дітей Авангардівського НВК, кількість оглянутих дітей становить 241 чол.

Проводиться активна робота з профілактичних щеплень серед дитячого населення, загальна кількість щеплень становить 392 чол.

Для усунення недоліків у роботі особлива увага дільничної служби амбулаторії надається санітарно-просвітній роботі серед населення. На тематичних заняттях лікарів та середнього медперсоналу щоквартально проводиться аналіз роботи по кожній дільниці з метою усунення недоліків в діагностиці, лікуванні та реабілітації хворих з вперше виявленими захворюваннями.

Придбано медикаментів та медичний інвентар, холодильник для зберігання ліків, інгалятори та аспіратори, електрокардіографи, тощо. Також здійснено ремонт маніпуляційного кабінету.

Авангардівський НВК

Керуючись основними положеннями Державної національної програми «Освіта. Україна XXI» століття», Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про захист дитинства», впроваджуючи програму «Дитина», колектив НВК протягом 2015 року працював творчо та відповідально. В дошкільному закладі проводилася планомірна, цілеспрямована, систематична робота з метою всебічного розвитку на засадах особистісно-орієнтованого підходу, життєвої компетентності та індивідуальних здібностей, формування у дошкільників знань, умінь, навичок відповідно до їх вікових особливостей.

В дошкільному закладі функціонує 13 груп, з них:

-  2 групи раннього віку – 3 рік життя;

-  11 дошкільних груп для дітей віком від чотирьох до шести років.

Всього відвідують заклад 345 дітей. З січня 2016 року відкриється ще одна група. Забезпеченість педагогічними кадрами, відповідно до штатного розпису складає 100%. На даний час в закладі працює 40 педагогів. Освітній рівень педагогів: - повна вища освіта – 34; - середня освіта – 6.

Підвищення професійного рівня педагогічних працівників здійснювалось у наступних формах: курси підвищення кваліфікації (14 педагогів), педагогічні ради (4), семінари (2), семінари-практикуми (2), педгодини (кожна середа), майстер-класи (3), тренінги (3), виставки (4), відкритті заняття (13).

За кваліфікаційними категоріями, кількість педагогів:

- спеціаліст вищої категорії – 3 педагога;

- спеціаліст І категорії – 3 педагога;

- спеціаліст ІІ категорії – 2 педагога;

- спеціаліст – 32 педагога.

У групових приміщеннях дібрано, оформлено та поновлено відповідно до нормативних вимог необхідне оснащення для організації життєдіяльності протягом дня, придбано дидактичні ігри та матеріали, обладнано багато куточків дослідницької, театралізованої, самостійної, художньої діяльності і праці.

Для охоплення дітьми шкільною освітою у 2015 році було відкрито у приміщені дитячого садка 2 перших класи. Класи були повністю обладнанні новими меблями, партами для навчання, дошкою.

За період 2015 року придбано дитячі меблі для груп «Ромашка», «Капітошка», «Дзвіночок», а також стільці для музичного залу. Адміністрація та колектив приділяють значну увагу естетичному оформленню групових приміщень, залів, кабінетів, коридорів навчально-виховного комплексу. Велика увага приділяється благоустрою території дитячого садка. Важливе завдання діяльності закладу – створення повноцінних умов для правильного фізичного розвитку дитячого організму, підвищення його опірності інфекціям, а також для поступового і систематичного загартування. Для якісного проведення різноманітних фізкультурно-оздоровчих заходів та стимулювання активної рухової діяльності почала функціонувати нова спортивна зала. Оснащена необхідним обладнанням, яка допомагає зацікавити вихованців і добитися від них більш якісного виконання основних рухів. Для профілактики різних видів захворювань з дітьми проводяться: гімнастика на свіжому повітрі, точковий масаж, загартовуючі процедури. З метою профілактики плоскостопості ефективно застосовують «доріжки здоров’я». Під час проведення занять з фізичної культури використовуються оздоровчі технології і горизонтально-пластичний балет та футбол-гімнастика. За рік були проведені спортивні свята: «Осінні пригоди»; «Веселі старти»; «Зимонька - зима».

Також проведені дитячі ранки: «День знань»; «Осінній ярмарок»; «Іде Святий Миколай»; «Новорічний вогник»; «Щедрий вечір – добрий вечір»; «Масляна».

Особлива увага приділяється безпеці життєдіяльності дитини. Вихователі груп проводили такі розваги:

-  ляльковий театр «Козенята та вогонь»;

-  заняття «У країні світлофорних наук»;

-  ляльковий театр «пригоди Буратіно».

Протягом літнього періоду ми оздоровляємо наших діточок. Спеціально до щоденного меню вводились соки, у великій кількості овочі та фрукти. Харчування дітей в Авангардівському НВК триразове. Середня вартість харчування однієї дитини складає 27 гривень в день.

Педагоги НВК беруть активну участь у методичних заходах району. У листопаді педагог Кірєєва Ганна Сергіївна брала участь у конкурсі «Вихователь року-2016».

ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Завдяки плідній та конструктивній співпраці депутатського корпусу, виконкому Авангардівської селищної ради за звітній період відбулося:

- 13 засідань Авангардівської селищної ради, де прийнято 421 рішення;

- 9 засідань виконавчого комітету та прийнято 196 рішень.

Всі питання, що виносились на розгляд ради та виконавчого комітету вивчались та аналізувались Постійними комісіями ради, депутатами ради, членами виконавчого комітету, працівниками апарату селищної ради. При підготовці більшості питань залучались працівники окремих районних служб та управлінь. Порядок денний формувався таким чином, щоб з одного боку врахувати актуальність і нагальну необхідність розгляду питання саме в даний час, а з іншого – як найповніше охопити всі сфери соціально-економічного життя селища. Виконавчим комітетом селищної ради у 2015 році проводилась робота з підготовки на розгляд сесій селищної ради проектів рішень, направлених на найбільш ефективне використання власності територіальної громади селища та управління комунальним майном. Протягом звітного періоду прийняття рішень селищної ради було поза політикою, а насамперед тільки - здоровий глузд, співпраця, відповідальне ставлення до роботи всього складу депутатського корпусу. На початок року заплановано звітування керівниками комунальних підприємств щодо фінансової та господарської діяльності в 2015 році.

Протягом 2015 року проведено 1 процедуру державних закупівель:

Закупівля енергії електричної у ПАТ Енергопостачальної компанії «Одесаобленерго» на 2016 рік. Договір підписано 12.01.2016 на суму 929 786 грн.

Закупівля газу природного у Овідіопольського УЕГГ на 2015 рік. Договір підписано 24.12.2014 на суму 953 828 грн.

Закупівля енергії електричної у ПАТ Енергопостачальної компанії «Одесаобленерго» на 2015 рік. Договір підписано 31.12.2014 на суму 937 736 грн.

Виконком селищної ради постійно працює із зверненнями громадян, так за минулий рік всього звернулось 815 громадян. По всіх зверненнях дано відповіді, або прийнято відповідні рішення. Стан роботи із зверненнями громадян знаходиться під моїм постійним контролем. Крім того надійшло 1096 листів від підприємств, установ і організацій. По всіх питаннях вжиті відповідні заходи реагування. Тобто, жодне звернення усне або письмове, жодний лист не залишаються без уваги. Аналіз повторних та колективних звернень проводиться систематично.

У всіх попередніх роках я детально звітував про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами селищної ради. У 2015 році відповідно до затвердженого плану діяльності Авангардівської селищної ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік було підготовлено і прийнято 9 рішень, які носять регуляторний характер, - це рішення про встановлення місцевих ставок, податків та зборів. При прийнятті цих рішень проводилась процедура оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, обговорення за участю представників громадськості та оприлюднення рішень, з врахуванням зауважень і пропозицій.

 Шановні мешканці Авангарду!

Звітуючи перед вами про нашу роботу, сподіваюсь на те, що ви сприймете дану інформацію не просто як мій особистий звіт, а в певній мірі як короткий аналіз роботи селищної ради.

Місцеве самоврядування - це гарантоване державою право на самостійне вирішення питань місцевого значення територіальною громадою. Виконуючи делеговані і власні повноваження наше селище упевнено йде шляхом розвитку та громадського порозуміння. І головна заслуга у цьому всієї громади, тих, хто працює на підприємствах, організаціях, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей. І лише шляхом спільної праці і об’єднання під ідеєю розвитку селища як цілісного комплексу, ми зможемо досягти успіху і змінити на краще наше сьогодення.

Дякую вам за цю повсякденну працю, за внесок у розвиток і добробут Авангарду. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, все наше селище.

Сподіваюсь на подальшу співпрацю і взаєморозуміння з кожним виборцем і жителем Авангарду, активність і свідомість всієї громади, щоб наше чудове селище Авангард з кожним роком ставало красивішим, затишним і привітним. Тому давайте спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, а це можливо лише тоді коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому як до своєї домівки. А ми завжди налаштовані на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити для себе і свого селища. Доброго всім здоров'я, наполегливості, завзяття й сил в цій нелегкій, але такій потрібній справі. Вдячний за довіру, розуміння та співпрацю!»

Селищний голова                                                                 С.Г.Хрустовський