Довгоочікувана реконструкція ЗЗСО ” Новодолинський ліцей” Авангардівської селищної ради розпочалась!

Відділ капітального будівництва Авангардівської селищної ради отримав дозвіл на виконання будівельних робіт по Новодолинському ліцею, був підписаний договір та розпочато роботи.

🏗 Підрядник ТОВ «Строй Імперія».На сьогоднішній день демонтовано крівлю та вхідну частину до будівлі, змонтовано та залито бетонний армопояс, що дасть можливість укріпити будівлю школи.

🔹У цьому році по плану заміна крівлі та реконструкція вхідної частини будівлі, яка буде додатковою зоною для відпочинку та активностей дітей.

🔹У 2022 році буде здійснено утеплення будівлі, відремонтовано спортивний зал із заміною покриття підлоги та благоустрій прилеглої території.

🔹Та ще приємнішою є звістка про те, що за допомогою народного депутату від нашого округу Сергей Колебошин вдалося виділити субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку на будівництво школи у розмірі 3,9 млн грн!

Які вже знаходяться на рахунку Відділу капітального будівництва та будуть спрямовані на будівельні роботи по школі у цьому році. Дякуємо Сергію Валерійовичу за цей вклад у реконструкцію Новодолинського ліцею.

🧱Роботи на будівельному майданчику проводяться без вихідних та у доволі хорошому темпі.