Виїзний прийом фахівців Овідіопольського районного центру зайнятості.

❗️28 січня 2022 року з 10.00 до 13.00 години

📌 В приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: вул. Добрянського, 30. Буде здійснюватись виїзний прийом фахівці Овідіопольський районний центр зайнятості.

✅ Питання, на які можуть отримати відповіді роботодавці:

🔺 Надання компенсації роботодавцю частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

🔺 Вивчення потреб роботодавця та надання допомоги, щодо укомплектування підприємств персоналом.

☎️ЦНАПу (048)7972536, (048)7972518, (048)7972173

Шановні мешканці Авангардівської селищної територіальної громади!

04 лютого 2022 року о 10:00 годині у приміщені Будинку культури та відпочинку Авангардівської селищної ради, за адресою: смт Авангард, вул. Добрянського, буд. 28, І поверх заплановано проведення семінару за підтримки юридичної компанії «АРМАДА» https://armada.law/ з огляду Закону України від 30 листопада 2021 року №1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (Законопроект 5600).

На семінарі Ви дізнаєтесь:

✔ Що чекає сільгоспвиробників після набрання чинності законопроектом?

✔ Що таке мінімальне податкове зобов’язання?

✔ Чи збільшиться податкове навантаження для аграріїв?

✔ Як оподатковуватимуться ФОПи та фізичні особи?

✔ Чи передбачені законом пільги?

Вищевказаний семінар заплановано провести з виконанням протиепідемічних вимог, з обов’язковим використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції.

Реєстрація на семінар за телефонами: +38 067 141 7146

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної інформації

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  містобудівної інформації

1. Інформація про замовника:

Авангардівська селищна рада Одеського району Одеської області

Адреса: 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Добрянського, 26

Контактний телефон (048)797-25-04, (048)797-24-98. КОАТУУ 5123755200 Код ЄДРПОУ: 23211248

Офіційний сайт:  https://avangard.odessa.gov.ua

Начальник відділу містобудування та архітектури Виконавчого органу  Авангардівської селищної ради  –  Гудзікевич В.М.

Голова Авангардівської селищної ради  – Хрустовський С.Г.

2. Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування.

«Детальний  план  частини території смт Авангард Одеської області для розміщення об’єктів житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Ангарська,Теплична та Фруктова» виконано на основі:

  1. Рішення Авангардівської селищної ради від 12.08.2021р. № 738-VIII «Про розроблення детального плану частини території смт. Авангард для розміщення об’єктів житлової та громадської забудови обмеженої вулицями Ангарська, Теплична та Фруктова» в межах ділянок:

– кадастровий № 5123755200:02:001:1625 –приватна власність  02.03 для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, 1,9128 га;

– кадастровий № 5123755200:02:001:1131– 02.03 комунальна власність, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, 1,4773 га

– кадастровий № 5123755200:02:001:1131– 01.01, комунальна власність, для ведення товарно сільськогосподарського виробництва, 0.1582 га

– кадастровий № 5123755200:02:001:1133– 01.01, комунальна власність, для ведення товарно сільськогосподарського виробництва , 23,4925 га

2. Метою розроблення генерального плану  є:

  – уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану;

– визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;

– формування принципів планувальної організації забудови території;

– встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

– визначення всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

– визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування;

– визначення містобудівних умов та обмежень на забудову земельних ділянок;

– забезпечення комплексності забудови території;

 – з метою проведення будівельної діяльності на території Авангардівської селищної ради Одеського району Одеської області у відповідності до чинних в Україні будівельних норм та норм, що регулюють розроблення, прийняття й додержання у процесі будівництва містобудівної та проектної документації;

– задля гармонізації розвитку території Авангардівської селищної ради Одеського району Одеської області в цілому;

 – ставлячи на меті взаємоузгодження місцевих, громадських та приватних інтересів під час планування і забудови територій;

– із збереженням принципу взаємної популяризації сторін цієї угоди та взаємоповаги при плануванні й розвитку території населених пунктів.

Існуючий стан.

Земельна ділянка несільськогосподарського призначення. Територія  має  в  плані  форму багатокутника. На  ділянці  відсутня житлова забудова,  що  підлягає  знесенню,  та  цінні  зелені  насадження. Корисні копалини та цінні  мінеральні джерела  не виявлені. Джерела радіаційного, хімічного та біологічного походження відсутні. Існуючі будівлі виробничого призначення підлягають зносу. Існуючі мережі: водопровід, електромережі під демонтаж. Проектована ділянка забезпечена  транспортними  та  пішохідними  зв’язками  із    смт. Авангард, та  місцями  докладання  праці.

Проектні рішення

Проект  передбачає  житлову  забудову  із  повним  комплексом   установ  повсякденного  обслуговування  та  інженерного  обладнання.  До  забудови  мікрорайону  прийняті: 5-ти  поверхові  житлові  будинки  з  вбудованими  громадськими  приміщеннями;  паркінги; заклади середньої та дошкільної  освіти; міні-ринок.

Інженерне забезпечення.

Інженерне забезпечення буде здійснюватися від існуючих інженерних мереж на підставі технічних умов, отриманих для робочого проектування.

3. Те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі, щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів).

На даній території на даний час та у рамках проектування відсутні об’єкти, що відносяться до переліку об’єктів першої та другої категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля (згідно п.2, 3 ст. 3 Закону України «Про ОВД»).

Таким чином, здійснення оцінки впливу на довкілля не потребується.

4. Ймовірні наслідки:

Серед основних факторів впливу, пов’язаних із прийняттям детального плану території, наступні:

– викиди з.р. від роботи обладнання інженерного забезпечення не здійснять наднормативного впливу на стан атмосферного повітря, умови проживання та здоров’я населення;

– викиди з.р. від індивідуальних автомобілей не здійснять наднормативного впливу на стан атмосферного повітря, умови проживання та здоров’я населення;

– улаштування інженерних мереж, проведення будівельних робіт відповідно до нормативних вимог мінімізують впливи на водне середовище та ґрунти.

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення:

– на атмосферне повітря – незначне при проведенні будівельних робіт та реконструкції дорожньої мережі; при експлуатації – вплив роботи інженерного обладнання.

– на водне середовище – при будівництві – незначне; в процесі експлуатації: є можливість підключення до існуючих мереж водопроводу, газопостачання, електропостачання  після отримання технічних умов;

– на ґрунт – тимчасове незначне у період будівництва. При експлуатації – допустиме при виконанні заходів, передбачених проектом.

– акустичний впливнезначний, в межах допустимого;

– відходи – при будівництві – підлягають збору та вивезенню на звалище ТПВ чи згідно договорам зі спеціалізованими організаціями; при експлуатації – допустиме при виконанні заходів, передбачених проектом

– електромагнітне випромінювання – згідно з нормативним вимогам.

– на населення – негативний вплив не очікується за умови виконання заходів, передбачених проектом.

б) для територій з природоохоронним статусом – наслідки не очікуються у зв’язку з відсутністю в межах розробки  детального плану територій з природоохоронним статусом.

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі, для здоров’я населення – зважаючи на географічне положення міста транскордонні наслідки реалізації проектних рішень детального плану території для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено – планується розглянути основний варіант використання території згідно з даними ДПТ та «нульовий сценарій» – використання території у випадку незатвердження ДПТ.

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки – додаткові дослідження не передбачаються.

Критеріями, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки, є дотримання діючих екологічних і санітарно-гігієнічних нормативів.

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування – згідно з проектом ДПТ.

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку – згідно пропозицій Департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА та Департаменту охорони здоров’я в Одеській області.

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання:

Авангардівська селищна рада Одеського району Одеської області

Адреса: 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Добрянського, 26

Контактний телефон (048)797-25-04, (048)797-24-98. КОАТУУ 5123755200 Код ЄДРПОУ: 23211248

Офіційний сайт:  https://avangard.odessa.gov.ua

Начальник відділу містобудування та  архітектури Виконавчого органу  Авангардівської селищної ради  –  Гудзікевич В. М.

Строк подання становить 15 днів з дня публікації заяви (відповідно до пп.5, 6 ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

  Дата публікації та початку обговорення – 20.01.2022 р. Кінцевий строк громадського обговорення заяви про обсяги СЕО та прийняття зауважень  –  03.02.22 р.

Водохресні купання

У день православного свята Хрещення Господня на березі Сухого лиману традиційно відбудуться Водохресні купання.📌 Сухий Лиман вул. Степова 19(а), територія рибного господарства.

19 січня об 11.30 відправляється автобус від Храму Св. мученика Віктора до Сухого лиману, де відбудуться купання.

Нагадуємо правила купання під час святкування Водохреща:

занурювати (купатися) треба в спеціально обладнаних ополонках біля берега, під доглядом рятувальників та медичних працівників;

перед купанням необхідно розігріти тіло;

до ополонки необхідно підходити в зручному взутті, щоб запобігти втратам чутливості ніг. Краще використати черевики або вовняні носки для того, щоб дійти до ополонки. Можливе використання спеціальних гумових тапочок, які також захищають ноги від гострих каменів, та не дадуть Вам сковзати на льоду.

Ідучи до ополонки, пам’ятаєте, що доріжка може бути слизькою — ідіть повільно й уважно;

занурювати найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку.

Ніколи не поринайте в ополонку вперед головою.

Стрибки у воду й занурення у воду з головою не рекомендуються, тому що це збільшує втрату температури й може призвести до шоку від холоду;

при вході у воду, намагайтеся швидко досягти потрібної глибини, але не плавайте;не перебувайте в ополонці більше 1 хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму;

якщо з вами дитина, слідкуйте за нею під час занурення в ополонку;

при виході не тримайтеся безпосередньо за металеві поручні, використовуйте сухий рушник;

після купання (занурення) розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг;

для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю, найкраще з ягід, фруктів і овочів з попередньо підготовленого термоса.

не вживайте алкогольні напої.

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на воді.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ про скликання та попередній порядок денний VIV сесії Авангардівської селищної ради VІII скликання